RR0510R-25R5-D
MFR.Part #
RR0510R-25R5-D
JLCPCB Part #
C4357299
Description
-55℃~+125℃ 25.5Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS