RR0510P-3091-D
MFR.Part #
RR0510P-3091-D
JLCPCB Part #
C4233447
Description
-55℃~+125℃ 3.09kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS