RM2012B-502/104-PBVW10
MFR.Part #
RM2012B-502/104-PBVW10
JLCPCB Part #
C1737237
Package
SMD-4P,1.3x2mm
Description
2 4 50mW 5kΩ、100kΩ ±0.1% ±25ppm/℃ SMD-4P,1.3x2mm Resistor Networks, Arrays ROHS