RM2012B-202/203-PBVW10
MFR.Part #
RM2012B-202/203-PBVW10
JLCPCB Part #
C1737170
Package
SMD-4P,1.3x2mm
Description
2 2kΩ、20kΩ 4 50mW ±0.1% ±25ppm/℃ SMD-4P,1.3x2mm Resistor Networks, Arrays ROHS