RG3216V-3831-W-T1
MFR.Part #
RG3216V-3831-W-T1
JLCPCB Part #
C3937961
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.83kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS