RG1608N-1051-W-T5
MFR.Part #
RG1608N-1051-W-T5
JLCPCB Part #
C1720977
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 100V 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS