RG3216P-3322-B-T5
MFR.Part #
RG3216P-3322-B-T5
JLCPCB Part #
C1697545
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 33.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS