RG1608P-5230-D-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG1608P-5230-D-T5
JLCPCB Part #
C3917737
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 523Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS