RG3216P-2152-D-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG3216P-2152-D-T5
JLCPCB Part #
C1356849
Package
1206
Description
200V 21.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS