RG2012V-6981-W-T5
MFR.Part #
RG2012V-6981-W-T5
JLCPCB Part #
C3968452
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.98kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS