RG2012P-3240-W-T5
MFR.Part #
RG2012P-3240-W-T5
JLCPCB Part #
C4180194
Description
-55℃~+155℃ 125mW 324Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS