RG2012N-1273-D-T5
MFR.Part #
RG2012N-1273-D-T5
JLCPCB Part #
C2148255
Description
-55℃~+155℃ 125mW 127kΩ 150V Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS