RG1608V-2490-D-T5
MFR.Part #
RG1608V-2490-D-T5
JLCPCB Part #
C3912630
Description
-55℃~+155℃ 100mW 249Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS