RG1608P-4531-B-T5
MFR.Part #
RG1608P-4531-B-T5
JLCPCB Part #
C4090735
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.53kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS