RG1608N-274-W-T1
MFR.Part #
RG1608N-274-W-T1
JLCPCB Part #
C3930210
Description
-55℃~+155℃ 100mW 270kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS