ERJ-PA3D4872V
MFR.Part #
ERJ-PA3D4872V
JLCPCB Part #
C4322380
Description
-55℃~+155℃ 250mW 48.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS