RG1608N-1403-D-T5
MFR.Part #
RG1608N-1403-D-T5
JLCPCB Part #
C1693850
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 140kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS