RG1005V-2941-W-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG1005V-2941-W-T5
JLCPCB Part #
C4185032
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS