RG1005V-1370-W-T5
MFR.Part #
RG1005V-1370-W-T5
JLCPCB Part #
C4238537
Description
-55℃~+155℃ 137Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS