RG1005N-8062-W-T5
MFR.Part #
RG1005N-8062-W-T5
JLCPCB Part #
C4037968
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 80.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS