PCMB104T-2R2MS
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
PCMB104T-2R2MS
JLCPCB Part #
C1335344
Package
SMD,11x10mm
Description
12A 18A 2.2uH 6mΩ ±20% SMD,11x10mm Power Inductors ROHS