PCMB104T-1R5MS
MFR.Part #
PCMB104T-1R5MS
JLCPCB Part #
C2042187
Package
SMD,11x10mm
Description
1.5uH 16A 3.8mΩ 32A ±20% SMD,11x10mm Power Inductors ROHS