PCMB104T-100MS
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
PCMB104T-100MS
JLCPCB Part #
C1331478
Package
SMD,11x10mm
Description
10uH 27.5mΩ 7.5A 8.5A ±20% SMD,11x10mm Power Inductors ROHS