KRL6432E-M-R033-F-T5
MFR.Part #
KRL6432E-M-R033-F-T5
JLCPCB Part #
C1718157
Description
33mΩ 3W Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS