HPL1005-3N3
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
HPL1005-3N3
JLCPCB Part #
C19297080
Package
0402
Description
13@300MHz 250mΩ 3.3nH 700mA 0402 Inductors (SMD) ROHS