SMBJ12CA
Extended
Manufacturer
SURGING
MFR.Part #
SMBJ12CA
JLCPCB Part #
C7470959
Package
DO-214AA
Description
-55℃~+150℃ 12V 15.3V 19.9V 30.2A@10/1000us 5uA 600W@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS