MRF6432(2512)LR200FTS
Extended
Manufacturer
SUP
MFR.Part #
MRF6432(2512)LR200FTS
JLCPCB Part #
C76258
Package
2512
Description
200mΩ 2W ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS