MRF6432(2512)LR180FTS
Extended
Manufacturer
SUP
MFR.Part #
MRF6432(2512)LR180FTS
JLCPCB Part #
C76257
Package
2512
Description
180mΩ 2W Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS