MRF6432(2512)LR025JTS
Extended
Manufacturer
SUP
MFR.Part #
MRF6432(2512)LR025JTS
JLCPCB Part #
C76276
Package
2512
Description
25mΩ 2W Current Sense Resistor SMD ±5% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS