SU10100-T
Extended
Manufacturer
AnBon
MFR.Part #
SU10100-T
JLCPCB Part #
C541611
Package
TO-277
Description
-55℃~+150℃ 100V 10A 250A 470mV@5A 55uA@100V Independent TO-277 Schottky Diodes ROHS