SMAJ58A-TR
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMAJ58A-TR
JLCPCB Part #
C132936
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 121V 19A@8/20us 1uA 2.3kW@8/20us 58V 67.8V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS