STC12C5A60S2-35I-LQFP44
MFR.Part #
STC12C5A60S2-35I-LQFP44
JLCPCB Part #
C8696
Package
LQFP-44(10x10)
Description
10bit 35MHz 40 4V~5.5V 51 Family 60KB FLASH LQFP-44(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS