LI24-1A85
Extended
Manufacturer
STANDEXMEDER
MFR.Part #
LI24-1A85
JLCPCB Part #
C575294
Package
DIP,10x30mm
Description
-20℃~+70℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 100us 1A 1kV@AC、1kV@DC 1ms 24V DIP,10x30mm Reed Relays ROHS