ST20120L
Extended
- Manufacturer
- Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
- MFR.Part #
- ST20120L
- JLCPCB Part #
- C5295578
- Package
- TO-277
- Description
- -55℃~+150℃ 1 Independent 120V 20A 320A 50uA@120V 780mV@20A TO-277 Schottky Diodes ROHS