ST20100L
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
ST20100L
JLCPCB Part #
C2693410
Package
TO-277
Description
-55℃~+150℃ 100V 20A 280A 30uA@100V 650mV@20A Independent TO-277 Schottky Diodes ROHS