ST10100L
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
ST10100L
JLCPCB Part #
C2693400
Package
TO-277
Description
-55℃~+150℃ 100V 10A 200A 20uA@100V 590mV@10A Independent TO-277 Schottky Diodes ROHS