SS20200SP
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
SS20200SP
JLCPCB Part #
C50326964
Package
TO-277
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 200V 20A 250A 950mV@20A TO-277 Schottky Diodes ROHS