SS15U150P
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
SS15U150P
JLCPCB Part #
C5339827
Package
TO-277
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 100uA@150V 150V 15A 250A 840mV@15A TO-277 Schottky Diodes ROHS