SS15U100
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
SS15U100
JLCPCB Part #
C2942750
Package
TO-277
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100V 15A 275A 500uA@100V 800mV@15A TO-277 Schottky Diodes ROHS