SS10U200PQ
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
SS10U200PQ
JLCPCB Part #
C2942645
Package
TO-277
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 10A 1uA@200V 200A 200V 900mV@10A TO-277 Schottky Diodes ROHS