SS10U100
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
SS10U100
JLCPCB Part #
C2942775
Package
TO-277
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100V 100uA@100V 10A 250A 650mV@10A TO-277 Schottky Diodes ROHS