SPC18P8LM4H-1
Extended
Manufacturer
Knowles
MFR.Part #
SPC18P8LM4H-1
JLCPCB Part #
C3171801
Package
LGA-5(3.5x2.0)
Description
-26dB -40℃~+100℃ 1.675mA 1.8V 1mm 2mm 3.5mm 65dB Omnidirectional Omnidirectional pickup LGA-5(3.5x2.0) MEMS Microphones ROHS