SRYH0420YF4R7M
MFR.Part #
SRYH0420YF4R7M
JLCPCB Part #
C2827348
Package
SMD,4.6x4.1mm
Description
140mΩ 2.2A 3A 4.7uH ±20% SMD,4.6x4.1mm Power Inductors ROHS