SRH.7032.LF100MT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SRH.7032.LF100MT00
JLCPCB Part #
C5122944
Package
SMD,7x7mm
Description
1.4A 10uH 64mΩ ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS