SDRH104RLF5R6M
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SDRH104RLF5R6M
JLCPCB Part #
C2827336
Package
SMD,10.2x10mm
Description
3.8A 33mΩ 5.6uH ±20% SMD,10.2x10mm Power Inductors ROHS