SMMS0650-470M
MFR.Part #
SMMS0650-470M
JLCPCB Part #
C149588
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
2.8A 2A 300mΩ 47uH ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS