SMDRS1045-681M
MFR.Part #
SMDRS1045-681M
JLCPCB Part #
C163602
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
380mA 380mA 380mΩ 680uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS