SMDRS1045-470N
MFR.Part #
SMDRS1045-470N
JLCPCB Part #
C163611
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
1.4A 1.4A 100mΩ 47uH Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS