SMDRS1045-220N
MFR.Part #
SMDRS1045-220N
JLCPCB Part #
C163609
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
1.9A 2.1A 22uH 59mΩ Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS