SMDRS1045-150N
MFR.Part #
SMDRS1045-150N
JLCPCB Part #
C163608
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
15uH 2.2A 2.4A 47mΩ Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS